Szlafroki hotelowe

Szlafroki hotelowe służą nie tylko do osuszenia i ogrzania Gości po kąpieli, ale są także przydatne przy korzystaniu z basenu czy z hotelowej sauny. Bawełniane szlafroki są polecane do wykorzystywania o każdej porze roku.

Hotelowe szlafroki Marcello Bene są wyjątkowe – bardzo puszyste, zapewniające odpowiedni komfort i zawsze tak pięknie pachną.

Szlafroki Marcello Bene są szczególnie polecane ze względu na ich doskonałe właściwości absorbujące wodę oraz chroniące ciepło (100% bawełny, średnia wysokość pętelki). Produkty hotelowe są odporne na wielokrotne prania (podwójne obszycia) nawet w bardzo wysokich temperaturach (90-95°C) i są trwałe w użytkowaniu. Ich śnieżnobiały kolor jest bardzo żywy, przez co Goście mają zawsze poczucie czystości i komfortu.
Szlafroki hotelowe posiadają walor uniwersalności; doskonale sprawdzają się w użytkowaniu zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Nasze płaszcze kąpielowe mają elegancki fason, szalowy kołnierz, nakładane kieszenie i długi pasek.

 

Szlafrok kąpielowy gładki


 wzór: gładki
skład: 100% bawełna frotte
 rozmiary: S, M, L, XL, XXL
kolor: biały
gramatura: 400g/m2
temperatura prania: 95°C
 zastosowanie: łazienka, sauna, SPA, basen

Szlafrok kąpielowy gofrowany


skład: 100% bawełna frotte
wzór: wafel / gofer
 rozmiary: S, M, L, XL, XXL
kolor: biały
gramatura: 220g/m2
temperatura prania: 95°C
• zastosowanie: łazienka, sauna, SPA, basen

Zamów zestaw Demo

Kliknij, aby zamówić zestaw demo, dzięki któremu bez większych inwestycji sprawdzisz nasze produkty: jakość materiału i wykonania.

Umów spotkanie

Umów spotkanie z naszym Doradcą Klienta, aby przeprowadził prezentację naszych produktów i rozwiązań.