O co pytają inni Klienci?

Czy dostawa będzie na czas?

Przy przedstawianiu oferty podajemy realny czas dostawy dla konkretnych produktów, więc nie zaskoczy Cię żadne opóźnienie.

 

Czy przy zamawianiu dodatkowych kompletów pościeli albo kołder/poduszek będą jakieś różnice w kolorze materiału czy jakości?

Jesteśmy producentem i mamy kontrolę nad materiałami. Stale badamy jakość, odcienie i wykonanie tkanin. Kolejne partie produktów będą więc tej samej jakości oraz w tym samym odcieniu, co w poprzednich partiach.

 

Czy Wasza pościel się spierze po jakimś czasie?

Jeśli zostaną zachowane zasady dotyczące prania, podane na metkach, to tkaniny będą stale w naturalnym odcieniu. Gwarantujemy to naszą gwarancją producenta.

 

Wasze ceny nie wyglądają na najniższe na rynku, obawiam się, że nie kupuję najtaniej.

Też to zauważamy. Wynika to przede wszystkim z faktu, że zapewniamy najwyższą jakość i mamy kontrolę na każdym etapie produkcji naszych produktów hotelowych. Jest to na pewno droższe podejście niż tylko handlowanie towarem. Dzięki temu jednak możemy zawsze zaoferować taki towar jaki potrzeba i w jakości 5 gwiazdek.

Co mówią nasi Klienci:

„Jestem ogromnie zadowolona z naszej współpracy, ponieważ jesteście Państwo bardzo rzetelną i profesjonalną firmą.”

Dyrektor Hotelu

 

„Nasze zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami w wyznaczonym terminie. Otrzymaliśmy produkty wysokiej jakości, dodatkowo dostosowane do naszych indywidualnych wymagań. Rekomendujemy Textilo Group jako sprawdzonego i wiarygodnego partnera biznesowego.”

Cecylia Skołpa, Kierownik Administracyjny Hotel Gościniec „Zamek”, Otmuchów

 

„Dostawy były realizowane terminowo. Firma zapewniła nam profesjonalnego doradcę, dbającego o prawidłową realizację na każdym etapie zamówienia. Polecamy Marcello Bene – firmę Textilo Group jako godnego partnera, dbającego o klienta.”

Anna Ziółkowska, Kierownik, Pałac Seniora, Sulejówek

 

„Wiem, że jak złożę u Państwa zamówienie, to nie muszę się o nic martwić.”

Event Manager

 

„Mogę sobie tylko życzyć więcej takich dobrych firm na naszym rynku! Jak najbardziej jesteście godni polecenia.”

Dyrektor Hotelu

Dowiedz się jak ważna jest pościel hotelowa

7 sposobów na podniesienie prestiżu hotelu

Wiele czynników składa się na ogólne wrażenie z jakim wyjeżdżają goście hotelu. Jednak o tym, czy jest on prestiżowy w ich oczach, świadczą najmniejsze szczegóły.
Dzięki poczynionym obserwacjom i przeprowadzonym ankietom udało nam się zidentyfikować najczęściej wskazywane elementy kreujące opinię o pobycie w obiekcie hotelowym.
Pobierz Poradnik

Zamów zestaw Demo

Kliknij, aby zamówić zestaw demo, dzięki któremu bez większych inwestycji sprawdzisz nasze produkty: jakość materiału i wykonania.

Umów spotkanie

Umów spotkanie z naszym Doradcą Klienta, aby przeprowadził prezentację naszych produktów i rozwiązań.