Światowa idea

Nazywam się Marcin Jochemczak i jestem twórcą marki Marcello Bene
Każdego dnia wraz z moim Zespołem pomagamy Klientom podnosić prestiż obiektów hotelowych.

W latach 90-tych dużo podróżowałem po całym świecie. Podczas wojaży zwróciłem szczególną uwagę na wysoką jakość i delikatność tekstyliów hotelowych. Wszędzie zaskakiwała mnie miękka i finezyjna pościel na wielkich hotelowych łóżkach. 
Dzięki temu każda noc spędzona w hotelu była przepełniona harmonijnym, spokojnym snem. Był to dla mnie istotny element każdej podróży, ze względu na potrzebę dobrego odpoczynku.

 

Światowe standardy

Moje doświadczenia z podróży przywiozłem ze sobą i postanowiłem je przenieść na rynki Europy Środkowo-Wschodniej. Dlatego z zespołem specjalistów, działając jako Polska Platforma Tekstylna Jochemczak Sp. z o.o., zaczęliśmy tworzyć tekstylia dedykowane branży hotelarskiej. Branży najbardziej wymagającej pod względem wysokiej jakości tkanin i wykonania, ale także elastyczności współpracy.

 

Kompleksowe rozwiązania dla obiektów hotelowych

Dzisiaj, już jako Textilo Group pomagamy osobom prowadzącym hotele budować prestiż obiektów, poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu tekstyliów, pościeli i wyposażenia hoteli. Dla branży hotelarskiej stworzyliśmy rozwiązania produktowe i usługowe pod marką Marcello Bene

Zamiłowanie do piękna i komfortu wypoczynku to główne fundamenty marki Marcello Bene. To również nasza odpowiedź na potrzeby rynku hotelarskiego takie jak: wysoka jakość wykonania, trwałość materiałów, powtarzalność produktów i terminowość dostaw.

Otaczamy czułością.

Poznaj nasze sposoby i możliwości zwiększenia prestiżu Twojego obiektu.

Marcin Jochemczak
Prezes Zarządu Textilo Group
Marcello Bene

 

Umów się na kontakt z Doradcą Klienta

Dowiedz się jak ważna jest pościel hotelowa

7 sposobów na podniesienie prestiżu hotelu

Wiele czynników składa się na ogólne wrażenie z jakim wyjeżdżają goście hotelu. Jednak o tym, czy jest on prestiżowy w ich oczach, świadczą najmniejsze szczegóły.
Dzięki poczynionym obserwacjom i przeprowadzonym ankietom udało nam się zidentyfikować najczęściej wskazywane elementy kreujące opinię o pobycie w obiekcie hotelowym.
Pobierz Poradnik