Ręczniki hotelowe

Ręczniki hotelowe Marcello Bene znajdujące się w naszej ofercie mają zwartą konstrukcję tkaniny oraz są zakończone ściegiem zagęszczonym, dzięki czemu doskonale wytrzymują pranie w pralkach automatycznych i przemysłowych (100% bawełny, niska pętelka, podwójnie przeszywane brzegi). Dzięki wysokiej jakości wykonania bardzo dobrze sprawdzają się w intensywnym użytkowaniu i praniu. Charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną, chłonnością wody, a także dobrym zamocowaniem pętelki.

Wybierając ręczniki hotelowe trzeba uwzględnić nie tylko ich estetykę, odpowiednie dopasowanie kolorystyczne do wystroju wnętrza, ale także jakość tkanin, z których są wykonane.

Dodatkowym atutem ręczników hotelowych Marcello Bene jest ich puszystość, gładkość i miękkość (gramatura 500 g/m). Oferowane przez nas śnieżnobiałe ręczniki hotelowe mogą być prane w temperaturze do 95°C. Zachowują nieskazitelną biel, nie zmieniając kształtu i struktury, doskonale chłonąc najmniejsze krople wody z ciała. Czyste, pachnące i eleganckie ręczniki świadczą o wysokiej jakości hotelu i zachęcają Gości do następnych wizyt.

Ręcznik gładki


faktura: gładki
skład: 100% bawełna frotte
wzór: gładki
wymiar: 30x50 cm, 50x100 cm, 70x140 cm, 60x80 cm
kolor: biały, niebieski, brązowy, ecru, szary
gramatura: 400g/m2, 460g/m2, 500g/m2, 550g/m2
temperatura prania: 95°C, kolor 60°C
 zastosowanie: łazienka, sauna, SPA, basen

Ręcznik wytłoczony


faktura: wytłoczony
skład: 100% bawełna frotte
wzór: wytłoczony napis “HOTEL” / wzór klienta
wymiar: 30x50 cm, 50x100 cm, 70x140 cm
kolor: biały, niebieski, brązowy, ecru, szary
gramatura: 500g/m2
temperatura prania: 95°C, kolor 60°C
 zastosowanie: łazienka, sauna, SPA, basen

Zamów zestaw Demo

Kliknij, aby zamówić zestaw demo, dzięki któremu bez większych inwestycji sprawdzisz nasze produkty: jakość materiału i wykonania.

Umów spotkanie

Umów spotkanie z naszym Doradcą Klienta, aby przeprowadził prezentację naszych produktów i rozwiązań.