Sposób szycia pościeli hotelowej ma znaczenie,

czyli co ocenia gość hotelowy

O tym ile przetrwa, jak będzie wyglądała i jak oceni pościel hotelową gość hotelowy decyduje w dużej mierze sposób szycia pościeli. Oczywiście wpływ na wysoką jakość i prestiż pościeli ma dobrany surowiec, splot, a nawet kolor. O tym jak szyjemy nasze produkty tekstylne dla hoteli dowiesz się poniżej.   

Nasza najpopularniejsza wśród hoteli pościel hotelowa obszywana jest mocnym 5-cio nitkowym ściegiem typu owerlok. Ściegi takie tworzą bardzo mocne połączenia. Płaskie i mocne szycie to cecha charakterystyczna naszych produktów dla hoteli, będąca gwarancją trwałości produktów.

Poszwy i poszewki hotelowe Marcello Bene wyposażone są w zakładkę. Zastosowanie takiej zakładki znanej także jako zakład hotelowy, zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę personelowi sprzątającemu. Dzięki temu maleją koszty housekeepingu.

Dla poszczególnych wymiarów pościeli hotelowej szerokość zakładki jest następująca: poszewka 40x40cm – zakładka 10cm; poszewka 50x70cm – zakładka 20cm; poszewka 70x80cm – zakładka 25cm. Poszwy hotelowe o szerokości od 140 do 220cm mają zakładkę 30cm.

Alternatywą dla zakładek w poszwach i poszewkach jest zamek. Taka poszwa może być uszyta jak worek. Możliwe jest również dodatkowe ryglowanie gwarantujące większą wytrzymałość brzegów pościeli.

Prześcieradła hotelowe Marcello Bene są obszywane z dwóch stron na zakładkę, czyli posiadają dwustronną brzeżnicę. Dzięki temu są trwałe i stabilne w zachowaniu rozmiaru nawet przez długi okres użytkowania.

Wybierając ochraniacze na łóżko do wyboru są wykończenia: lamówka lub owerlok.

Materiały, z których szyjemy na bieżąco poddawane są kontroli już od momentu doboru nici i tkania, posiadają certyfikat Öko-Tex Standard 100 – Tekstylia godne zaufania.

Zamówienia specjalne indywidualne

Oprócz tekstyliów hotelowych o standardowych wymiarach, realizujemy również zamówienia specjalne na szycie pościeli hotelowej i innych tekstyliów pod konkretne indywidualne wymiary klienta.

Indywidualizacja zleceń i szycie na żądany wymiar obejmuje m.in. produkty typu pościel hotelowa – poszwy i poszewki hotelowe, prześcieradła hotelowe, ochraniacze na materace, narzuty, koce hotelowe, zasłony hotelowe, firany, a także obrusy restauracyjne, serwety bankietowe czy pokrowce na krzesła i skirting.

Możliwe są każde wymiary, różne gramatury oraz szeroka paleta kolorów tekstyliów hotelowych.

Do szycia pościeli hotelowej używany materiałów 100% bawełny oraz bawełny z różnymi domieszkami poliestru. Stosujemy trwały splot płócienny lub satynowy o różnych deseniach.

Pokój wzorcowy

Przy realizacji dużych inwestycji np. nowo otwierane obiekty, przygotujemy pokój wzorcowy.

Pokój taki jest wyposażony przez nas w łóżko hotelowe z pełnym kompletem pościeli i akcesoriów.

Na wszystkie pytania odpowie Twój dedykowany Doradca Klienta.

Zgłoś potrzebę kontaktu tutaj.

Dowiedz się jak ważna jest pościel hotelowa

7 sposobów na podniesienie prestiżu hotelu

Wiele czynników składa się na ogólne wrażenie z jakim wyjeżdżają goście hotelu. Jednak o tym, czy jest on prestiżowy w ich oczach, świadczą najmniejsze szczegóły.
Dzięki poczynionym obserwacjom i przeprowadzonym ankietom udało nam się zidentyfikować najczęściej wskazywane elementy kreujące opinię o pobycie w obiekcie hotelowym.
Pobierz Poradnik

Previous article

Next article